'

Zakończenie wdrożenia to początek kolejnego etapu współpracy.
Gwarancja, serwis, gotowość do modyfikowania oprogramowania
to usługi szczególnie ważne dla naszych klientów.

Gwarancja

obrazek gwarancja

 

Wiemy, że nasze oprogramowanie jest po prostu dobre ! Jednak zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa klientów. Dlatego gwarantujemy, że w ciągu 12 miesięcy od zakończenia wdrożenia usuniemy wszystkie zgłoszone błędy funkcjonalne oraz niezgodności w stosunku do specyfikacji BEZPŁATNIE.

Serwis

obrazek serwis

 

Serwis to usługa gwarantująca utrzymanie ciagłej i bezawaryjnej pracy. Oferujemy naszym klientom codzienne wsparcie: każdy klient ma przydzielonego osobistego konsultanta serwisowego, który nie tylko przyjmuje zgłoszenia, ale i odpowiada na pytania. Zakres serwisu uzgadniany jest indywidualnie tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Modyfikacje i aktualizacje

 style=

 

Czy Państwa firma stale się rozwija ? Zapewniamy, że system TransFlow będzie się zmieniał wraz z jej potrzebami. Jako autorzy oprogramowania jesteśmy gotowi wprowadzać niezbędne modyfikacje, aby zapewnić jego stałą użyteczność.

Technologie informatyczne są również zmieniane, poprawiane i ulepszane. Dzięki aktualizacjom systemów TransFlow i TransOrder wszyscy nasi klienci mogą w pełni korzystać z najnowszych osiągnięć informatycznych.